Pilgrim Reservations.com
Kullanıcı adı (e-posta adresi

Parola
Parolanızı mı unuttunuz?
Üye değil?  Buradan kayıt olun
Oteller?  Ücretsiz kaydol
Bağlı programlar Bağlantı Pilgrim Reservations rezervasyon motoru
 

Bizimle çalış

    Oteller, Pansiyonlar ve PansiyonlarOteller, Pansiyonlar ve Pansiyonlar Bağlı programlarBağlı programlar Rezervasyon motoruRezervasyon motoru Kanal yönetimiKanal yönetimi Bize Linkbağlantı Pilgrim Reservations Otel zincirleriOtel zincirleri Seyahat acentalarıSeyahat acentaları
 
Anasayfa

Bizimle çalış

Otel Teslim Edin

Rezervasyon motoru

Kanal yöneticisi

Affiliate programı

Bize Link

Oteller, Pansiyonlar ve PansiyonlarOteller, Pansiyonlar ve Pansiyonlar

Oteller, Pansiyonlar ve Pansiyonlar - Bizimle çalış

üzerinde mülkiyet özelliği PilgrimReservations.com. Kesinlikle ücretsiz! Bizim dünya çapında pazarlama ağına Otelinizi ekleyin ve daha önce hiç olmadığı gibi online poz artış görüyoruz.

Otelinizi ekleyin

Ne olursa olsun Karlılığınızı ölçmek nasıl, Instant World Booking yatırım (ROI) getirisini artırabilir. İşte nasıl: Sadece Instant World Booking çevrimiçi rezervasyonlar için düşük% 8 komisyon ücretleri. Muhtemelen zaten hemen hemen tüm diğer çevrimiçi hizmetler% 10 -30% arasında ücret biliyorum. Yani, birden fazla rezervasyon servisleri kullanmak bile, kar marjı artar her rezervasyon için size gelen PilgrimReservations.com.

Uygun şekilde idam online pazarlama stratejisi bir yıl içinde 20 kadar% veya daha fazla bir otelin kar marjı artırabilir. Pilgrim Reservations Bu hedeflere ulaşmak için etkinleştirmek için araçlar sunar. biz karlarını artırmak yardımcı olmayı daha iyisin İşte nedeni:

1.Düşük Maliyet - Online rezervasyonlarda gereğinden fazla ödeme durdurun. Instant World Booking komisyonları sadece% 8 başlar. Hiçbir üyelik aidatları vardır.
2.Maksimum Çekim ve Trafik - Sizin Ücretsiz ilan (toplam 100 üzerinden) bizim yüksek hedefli web portalları birçok eşzamanlı reklam içerir. Bu iştiraklerinin geniş ağına ek olarak.
3.senin Otel için 15+ Çeviri Sayfalar - Sadece Instant World Booking size sadece özellik için 15 veya daha fazla farklı sayfaları verir. Diğer hizmetlerden birden fazla sayfa almak için şanslısın. Her sayfa arama motoru optimize ve dünyanın en popüler dillerden birine ücretsiz olarak çevrilmiştir.
4.Hiçbir üyelik ücretleri, ve bizim komisyon konuk gelen bir mevduat şeklinde toplanır - Bize ödeme yapmak asla. Bizim için bir ödeme yapmak asla. Bir kredi kartı garantisi (biz zaten kartı valide ettik) güvenliğini var ve varış zaman konuk doğrudan borcunun toplamak.
5.Sınırsız Resimleri - Sadece Instant World Booking sizin reklam ile ücretsiz fotoğraf sınırsız sayıda özelliği sağlar.
6.Misafir Yorumları - Biz misafirler için en kolay çevrimiçi yorum sistemlerinden biri bulunuyor. Bizim derecelendirme sistemi konuk memnuniyetini esas özelliklerini sıralama için daha adil bir temelde sonuçlanan ağırlıklandırma yorum bileşenleri için özel bir algoritma içerir. Eğer rezervasyon motoru için Instant World Booking kullanırsanız, siz de kendi web sitenizde konuk değerlendirmeleri öne çıkarabilirsiniz.
7.Kendi iptal ilkelerini kullanın -, bizimki kendi politikalarını değil kullanın. Eğer bir konuk yardım toplama gerekiyorsa, bizim isteğe bağlı ödeme hizmetleri deneyin.
8.Reserve Konuklar için 2 Büyük Yolları - anında rezervasyonlar kullanmak için en iyi yöntem olsa da, sadece Instant World Booking isteği sadece rezervasyonları için tam otomatik bir alternatif sunuyor.
9.Otomatik Takvim Güncellemeler - sadece tek bir kaynaktan ya da ön büro yazılımı takviminizi güncelleştirmek için otomatik beslemeleri kullanın. Bizim kanal yönetimi ortaklarından birini deneyin isterseniz biz bile indirim için düzenlenmiş.
10.Reklam başına ödeme tıklayın - Organik arama sıralaması artık yeterli değildir. Sen Instant World Booking ile listelemek için hiçbir ücret ödemezsiniz. Sonra geliştirmek ve kendiniz korumak için yüzlerce dolar mal olacak mülkünüz için bir Google ödeme tıklama başına reklam kampanyası korumak.
11.Kişisel Web Sitesi Motor rezervasyon - anında önde gelen teknoloji ve web siteniz için düşük maliyetli rezervasyonları sahip, yatırım getirisini artırmak için mükemmel bir seçenek. web siteniz için opsiyonel online rezervasyon kullanırken% 1.9 endüstrinin en düşük komisyon oranı yararlanın.
12.En iyi Ekonomi Garantisi - Şu anda otel için başka bir sağlayıcının hizmeti kullanıyorsanız Instant World Booking irtibata geçiniz. Biz daha iyi ekonomi için aynı veya daha iyi hizmet sunabilir garanti. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşın ve sormak.  Bizimle iletişime geçin
13.Ücretsiz Online Pazarlama Stratejisi Danışma - en az% 20 oranında karlarını artırmak istiyor musunuz? Biz doğru bir strateji geliştirmek yardımcı olabilir. Dikkatli bir şekilde uygulanan strateji düşük maliyetli, ancak yüksek etkili olabilir. Eğer hizmetlerine yeni iseniz, size doğru online pazarlama stratejisi geliştirmek yardımcı olmak için ücretsiz telefon danışma zamanlama olabilir. bugün arayın veya ücretsiz danışma planlamak için bir e-posta gönderin.  Bizimle iletişime geçin

Bugün Otelinizi ekleyin

oteliniz için ücretsiz bir reklam ile başlayın (bize herhangi bir ödeme asla), ve online otel pazarlama için önde gelen düşük maliyetli hizmet rezervasyonları ve karlarını arttırmak başlar.

Bağlı programlarBağlı programlar

Bağlı programlar - Bizimle çalış

sahibi ya da web sitesinin her türlü faaliyet ise, Instant World Booking bir ortaklık olabilir. Bizim bağlı programlar trafik para kazanarak web sitesi ile ekstra para kazanmak için olanak sağlar.

Biz seçim için bağlı programlar inanılmaz bir seçim sunar. Daha da iyisi, Instant World Booking tescil edilmesine gerek yoktur, sadece bağlı programlar sunmaktadır. Yani, uluslararası destek merkezlerinden e-posta ve şifreleri için bekleme doğru. o sadelik gelince, bizim programlar 10 dakika altında uygulanabilir. Bizim ortaklık programı demolar göz atın ve sizin için doğru yöntemini seçin.  Ortaklık Programları Türleri

Oteller için Ortaklık Programları

ortaklık programı popüler bir formu otel, pansiyon veya B & amp için özel rezervasyon motoru olduğu; B web sitesi. Eğer online rezervasyon hizmeti kullanıyorsanız, bizim son derece kişiselleştirilmiş rezervasyon motoru yararlanabilirsiniz. Bu güvenli yakalamak için olanak sağlar, sağ kendi web rezervasyonları doğruladı. Hatta misafirler kredi kartlarını kabul için kullanabilirsiniz. Instant World Booking Bu hizmet için en düşük maliyet mevcut herhangi bir yere sahiptir.  Oteliniz, pansiyonunuz veya B & B web siteniz için rezervasyon motoru

Otel dizinler için Ortaklık Programları

Eğer bir tane zaten web sitenizde otel bir dizin özelliği, ya da isterseniz, Instant World Booking ile anlık rezervasyon yeteneği ekleyin. Belki yeni bir web sitesi kurma ve otel rehberimiz ekleyerek seyahat rezervasyon yeteneğine sahip olmak isteyen vardır. Web sitenizde bir rezervasyon motoru yayımlamak özellikleri bizim envanter kullanabilirsiniz. Instant World Booking sağ web sitenizde bir otel endeksi ve otel rezervasyonları eklemek için beyaz etiket çözüm sunuyor. Biz şaşırtıcı derecede basit bir çözüm ile size bu yeteneği tanıtmak ve size sıfır maliyetle yapabilirsiniz.

Zaten bir konaklama dizini varsa, temel özelliği web siteniz online hizmet geliştirmek için güçlü bir yoludur doğrudan çevrimiçi rezervasyon sunmak ve gelir büyümek. Zaten dramatik web sitenizin değerini artırabilir ek rezervasyon kanalları ekleyerek, web sitenizde rezervasyonları yapma bazı yöntem sunuyoruz bile. Instant World Booking bir rezervasyon kanalı ekleyerek sizin için bu değeri gerçekleştirebilir.

Bizim bağlı programlar hakkında daha fazla bilgi demoları görmek ve birkaç dakika içinde başlayın.  Ortaklık Programları ile başlarken

Travel Service Şirketler için Ortaklık Programları

Eğer bir seyahat acentası iseniz, turlar ya da faaliyetleri satan bir seyahat web sitesi var, ya da seyahat danışmanlığı her türlü gerçekleştirmek, biz sadece sizin için özelleştirilmiş bir ortaklık programı kurabilirsiniz. Web sitenizin aldığı trafik para kazandırmak için ek yollar her zaman vardır. Özelleştirilmiş bir ortaklık programı trafik ve internet karlarını artırmak için hem mükemmel bir yol olabilir. Özelleştirilmiş bir rezervasyon motoru veya ortaklık programı web siteniz için elde edebilir öğrenmek için bugün bizimle irtibata geçiniz.  Bizimle iletişime geçin

Herkes için Ortaklık Programları

Hemen hemen bir web sitesi olan herkes bizim ortaklık programı ile para kazanabilirsiniz. Bizim Auto-Ortaklık Programı adı verilen ortaklık programı eşsiz bir yeni bir form sunuyoruz. O kadar kolay olduğu için, programlama tecrübesi olmayan hemen hemen herkes kendi web sitesinde uygulayabilirsiniz bu denir. doldurmak için hiçbir sign-up veya hesap formları vardır. biz kendi sitenize entegre sağlayan bazı basit kodu kopyalayıp yapmanız gereken tek şey, e-posta adresi eklemek ve bitmiş demektir. kodu web sitenizin bir çekici ve göze batmayan bağlantı yerleştirir. Herkes seyahat kitaba bizim servisini kullanmak için bağlantıyı tıkladığında, bir komisyon kazanırsınız.

hızla Auto-Ortaklık Programı için web bağlantıları kurmak için, bkz:

Bize Link
Bizim Auto-Ortaklık Programı Hakkında Daha Fazla Bilgi

Web siteniz için Rezervasyon motorlarıOteliniz, pansiyonunuz veya B & B web siteniz için rezervasyon motoru - ile çalışmak Pilgrim Reservations

otelinizi, pansiyon veya oda & amp için daha iyi bir Rezervasyon motorunu seçin; kahvaltı web sitesi

Instant World Booking fazla web siteniz için kişiselleştirme, müşteri mevduatları ile esneklik ve kolay kurulum ile rezervasyon motoru sunuyor. En önemlisi, bu sizin otel için bulabileceğiniz herhangi bir rezervasyon motoru daha ucuz. Biz bile hiçbir ücret ödemeden sizin için yüklemek gerekir. Daha sonra Instant World Booking ile karşılaştırmak, web siteniz için diğer rezervasyon sistemleri göz atın.

Sadece Instant World Booking En İyi Ekonomi garantisi sunuyor. Eğer benzer özelliklere sahip başka bir hizmet düşünüyorsanız bize bildirin. Biz daha düşük bir fiyata aynı (ve genellikle daha iyi) hizmeti vereceğiz garanti. Neden kar marjı bugün artırmak?

Otel Rezervasyon motorları ve görünümü demolar hakkında daha fazla bilgi

Zaten otelinizi, B & amp için rezervasyon motoru var; B veya pansiyon web sitesi?

Eğer rakip bir sağlayıcıdan bugün geçtiğinizde özel indirimler hakkında şimdi bilgi alın.  Bizimle iletişime geçin

Neden Rezervasyon motoru için iyi bir seçim Instant World Booking nedir?

Tam entegre, daha fazla özellik, düşük maliyet, çok dilli, çok para, vb ... sadece Instant World Booking tarafından sunulan özellikler ve avantajlarının tam listesi için yukarıdaki bağlantıyı görüntüleyin. Ayrıca, tam olarak rezervasyon motoru web sitenizde nasıl çalışacağını göstermek demoları göz atın.  Bizim diğer otel ortakları gibi, size ROI (yatırımın geri dönüşü), bizim rezervasyon motoru size kar marjı ani bir destek verebilir artırmanın yollarını arıyorsanız eğer.

karlarını artırmak için değil, aynı zamanda web sitenizin işlevselliğini artırmak için sadece Instant World Booking seçin. Bizim demolar görüntüle, sonra başlamak için bugün bize ulaşın. hiçbir yükümlülük ve hiçbir kurulum maliyetleri ile deneyin.  oteliniz için, daha iyi bir rezervasyon çözüm yoktur.

Kanal yönetimiKanal yönetimi - ile çalışmak Pilgrim Reservations

Yani, kanal yönetimi nedir? Bunu sadece bir kez takviminizi yönetmek, ancak aynı anda birden fazla rezervasyon siteleri doldurabilirsiniz. Şimdi, IWB ve düşük bir fiyat için 150'den fazla siteleri, artı GDS, için MyAllocator teklif bağlantısı. avantaj inanılmaz zaman tasarrufu ve kolaylık. Birden web sitelerinde takvim yönetimi, her hafta saat ve çalışma saatleri ortadan kaldırabilir.

IWB kanal yönetimi ve emlak yönetimi için en iyi çözümlerden biri sunan yıllardır MyAllocator ile ortaklık kurmuştur. Çünkü bizim eşsiz ortaklık, IWB arayüzden MyAllocator üye olmak özelliklerine yalnızca faydaları vardır. Aslında, bu yararlar, kullanıcıların IWB özgüdür.

IWB ile MyAllocator kullanmanın faydaları:
  • Ücretsiz deneme. Ardından, fiyatlar ayda sadece 25 $ dan başlayan.
  • ücretsiz IWB Takvim kullanın. Birçok kullanıcı, bizim Takvim arayüzü en sezgisel ve kullanılabilirliğini yönetmek için gelişmiş olduğunu kabul ediyorum. Ücretsizdir ve benzeri özellikler yalnızca diğer sağlayıcılardan bir ücrete tabidir.
  • Instant World Booking bir rezervasyon sitesi (dağıtım) ve emlak yönetim sistemi hem de sunuyor MyAllocator bağlı tek bir hizmettir.
  • IWB tam MyAllocator arayüzüne erişim sağlar. Bu IWB arayüzünde tüm kullanılabilir ve aynı anda 2 sistemlere giriş için gerek yoktur.
  • tüm kanallardan Tüm rezervasyonları tek bir entegre rezervasyon listesinde görünecektir. Bu zaten IWB arayüzünde alışık aynı verimli rezervasyon aracıdır.
Otel kanal yönetimi hakkında daha fazla bilgi

Web sitenizin Rezervasyon Engine ve tüm kanallar arasında mükemmel entegrasyon olsun. Web sitenizde IWB en Rezervasyon Motoru kullanın ve harici rezervasyon siteleri ile takviminizi senkronize endişe asla. Bizim Rezervasyon Motoru müşterilerinizin rezervasyon deneyimi artıracaktır ileri bir çözümdür.  Bizimle iletişime geçin

Bize LinkBize bağlantı Pilgrim Reservations

Bir web sitesi var? Bize Link

Eğer bir web siteniz varsa, zaten kaliteli link kazanıyor arama motorları ile başarının bir anahtarı olduğunu biliyoruz. Yani, bağlantıları gerekir ve biz de bağlantıları ihtiyacımız var. Eğer bir otel iseniz, bizim hizmetlerini kullanmak sitemizde tanıtımı, sitemize katkıda ya da bizimle seyahat, web sitenizde bir bağlantı eklemeyi düşünün PilgrimReservations.com. Belki sadece bizim gibi. Bir bağlantı eklemek ve desteğinizi göstermek. Biz çok minnettar olacağım.

web sitesi bağlantıları oluşturma kolay olmamıştı. bizim özel bağlantı biçimleri ve afiş göz atın. Birkaç dakika içinde web sitesine bir link ekleyin. Hatta sitemizde belirli sayfalara derin bağlantıları kişiselleştirmek:

web siteniz için özel bağlantılar oluşturmak

Bağlantılar Para Kazanmak için nasıl

gelir getirici bağlantılar içine web sitenizde sıradan bağlantıları dönüştürün. para kazanmak için potansiyele sahip ortaklık bağlantılarından içine sıradan bağlantıları değiştirmek konusunda daha fazla bilgi için yukarıdaki sayfasına bakınız. Bizim Auto Ortaklık Programı sıradan bir bağlantı için e-posta adresinizi eklemenizi sağlar. Sonra bize gönderdiğiniz müşteriler üzerinde% 25 komisyon kazanın. Çok kolay ve hiçbir kayıt yoktur. Basitçe, bağlantılar oluşturmak için e-posta adresinizi ekleyin ve bitmiş konum.

Otel Zincirleri (Grup)Otel Zincirleri (Grup)

Otel Zincirleri (Grup) - Bizimle çalış

Eğer işletmek veya otel zincirinin (grup) temsil ediyorsa, hızlı bir şekilde tüm özelliklerini yönetmek yeteneği yüksek bir önceliğe sahiptir. Zincir hesapları tek bir hesap ile tüm otel özelliklerini yönetmek için olanak sağlar. Instant World Booking sadece birkaç oteller var olsa bile, eşsiz hız ve verimlilik sunuyor. Görüntüleme ve tek bir arayüzden tüm otelleri yönetmek.

Bir otel zinciri ile başlayın (Grup) Hesap

Otel Zincirleri için rezervasyon Motorlar

grup Instant World Booking çalışabilirsiniz başka büyük yol, otel web siteleri için bizim Rezervasyon Motoru kullanmaktır. Bizim rezervasyon motoru gelişmiş özellikleri ve entegrasyon ve herhangi bir rakip hizmet yenmek için garantili bir düşük maliyet sunar. Instant World Booking ile, otel siteleri 24 saat içinde online rezervasyonları kurmak alabilirsiniz. Eğer yüz daha sadece birkaç otel veya daha fazla varsa önemli değil. Biz sadece gün içinde düşük bir maliyetle daha iyi bir çevrimiçi rezervasyon çözüm size ayarlayabilirsiniz.  Bizimle iletişime geçin

Seyahat acentalarıSeyahat hizmet şirketleri de Pilgrim Reservations

Seyahat acentaları ve Seyahat hizmet şirketleri - Bizimle çalışın

senin müşterilerimize otelleri satmak ve bir komisyon kazanmak. Bir web sitesi gerekmez. Sadece biz müşteriler için konaklama ayırmak sağlayan bağlantıları kullanın. Ya da, müşterilerinize bağlantıları gönderin. Onlar sitemizde doğrudan rezervasyon yaptırabilirsiniz. Her rezervasyon izlemek ve oluşturmak rezervasyon komisyonları size% 25 gönderin. biz etkinliği izlemek için gereken tek şey e-posta adresi. Bu kolay.

izlenebilir bağlantıları olan otelleri satmak

PilgrimReservations Bağlantılar:    Pilgrim Reservations Anasayfa  |   Destek  |   Bir otel öner  |   Otel Ara  |   Otel değerlendirmeleri  |   Bir değerlendirme yazın  |   Misafir Oturum Açma  |   haberlere kayıt ol  |   aboneliğini   |  Facebook'ta bize katıl   |  Google + 'da bize katılın   |  Bizi Twitter'da takip edin   |  Bizi YouTube'da takip edin   |  Bizi instagramda takip et
Hizmetlerimizi Kullanma:    Şartlar ve Yasal  |   Güvenlik  |   Nasıl çalışır  |   Gönderin Otel  |   Bizimle çalış  |   Rezervasyon motoru   |   Kanal yönetimi   |   Bağlı programlar   |   Bize Link   |   Mülk yönetim sistemi   |   XML Beslemeleri
Instant World Booking global:    Oteller - Rezervasyonları  |   Hosteller - Rezervasyonları  |   Pansiyonlar - Rezervasyonları