Pilgrim Reservations.com
Nazwa użytkownika (adres email

Hasło
Zapomniałeś hasła?
Nie jest członkiem?  Podpisz tutaj
Hotele?  Zarejestruj się za darmo
Programy partnerskie Link do Pilgrim Reservations silnik rezerwacja
 

Pracuj z nami

    Hotele, hostele i pensjonatyHotele, hostele i pensjonaty Programy partnerskieProgramy partnerskie Mechanizm rezerwacjiMechanizm rezerwacji Zarządzanie kanałamiZarządzanie kanałami Link do naslink do Pilgrim Reservations Sieci hoteloweSieci hotelowe Biura podróżyBiura podróży
 
Strona główna

Pracuj z nami

Prześlij hotel

System rezerwacji

Kierownik kanału

Program partnerski

Link do nas

Hotele, hostele i pensjonatyHotele, hostele i pensjonaty

Hotele, hostele i pensjonaty - Pracuj z nami

Feature swój obiekt PilgrimReservations.com. Jest to całkowicie za darmo! Dodaj swój hotel na naszej ogólnoświatowej sieci sprzedaży i zobacz online oraz zwiększenie ekspozycji, jak nigdy przedtem.

Dodaj swój hotel

Niezależnie od tego, w jaki sposób mierzyć rentowność, można Instant World Booking zwiększyć zwrot z inwestycji (ROI). Oto jak: Tylko Instant World Booking pobiera niską 8% prowizji za rezerwacje on-line. Prawdopodobnie już wiesz, że praktycznie wszystkie inne usługi online pobierają od 10% -30%. Tak więc, nawet w przypadku korzystania z wielu usług w zakresie rezerwacji, Twój zysk wzrasta margines dla każdej rezerwacji otrzymasz od PilgrimReservations.com.

Prawidłowo wykonana strategia marketingu internetowego może zwiększyć hotelu marżę aż o 20% lub więcej w ciągu jednego roku. Pilgrim Reservations Oferuje narzędzia, aby umożliwić Ci osiągnąć te cele. Oto dlaczego jesteśmy lepsi co pomaga zwiększyć zyski:

1.Najniższy koszt - Stop przepłacania za rezerwacje on-line. prowizje Instant World Booking zaczynają się już tylko 8%. Nie ma żadnych opłat członkowskich.
2.Maksymalna ekspozycja i Ruchu - bezpłatny wpis obejmuje jednoczesne reklamy na wielu naszych wysoce ukierunkowanych portali internetowych (ponad 100 w sumie). Jest to dodatek do naszej rozległej sieci oddziałów.
3.15+ przetłumaczonych stron dla Twojego hotelu - Tylko Instant World Booking daje 15 lub więcej odrębnych stron dla nieruchomości. Masz szczęście, aby dostać więcej niż jedną stronę z innych usług. Każda strona jest zoptymalizowany silnik wyszukiwania i tłumaczone za darmo do jednej z najpopularniejszych na świecie języków.
4.Nigdy dokonać płatności do nas - nie ma składek członkowskich, a nasza komisja zbiera się w formie depozytu od gościa. Nigdy dokonać płatności do nas. Trzeba bezpieczeństwo gwarancji kartą kredytową (mamy już potwierdzone kartę) i zebrać niespłaconego salda bezpośrednio ze swojego gościa w momencie przyjazdu.
5.Nieograniczone Zdjęcia - Tylko Instant World Booking pozwala dysponują nieograniczoną liczbę zdjęć za darmo z Twojego ogłoszenia.
6.Opinie gości - Mamy funkcję jeden z najbardziej intuicyjnych systemów Review Online dla gości. Nasz system oceny zawiera opatentowany algorytm do ważenia elementów przeglądarki, co skutkuje bardziej sprawiedliwego podstawy właściwości w oparciu o zadowolenie gości rankingu. jeśli używasz Instant World Booking do formularza rezerwacji, można również posiadają swoje opinie na własnej stronie internetowej.
7.Wykorzystaj swoje własne zasady anulowania - Wykorzystaj swoje własne zasady, a nie nasze. Jeśli potrzebujesz pomocy, by pobierać od gościa, wypróbuj nasze opcjonalne usługi płatności.
8.2 Great sposoby dla gości rezerwować - Chociaż natychmiastowa rezerwacja jest najlepsza metoda, tylko Instant World Booking oferuje w pełni zautomatyzowaną alternatywę dla żądań tylko zastrzeżeniami.
9.Automatyczne Aktualizacje Kalendarz - Użyj automatycznych kanałów aktualizować swój kalendarz z jednego źródła lub przedniej oprogramowania biurka. Mamy nawet załatwił zniżki, jeśli chcesz, aby spróbować jednego z naszych partnerów zarządzających kanału.
10.Pay-per-click - Organiczne rankingi wyszukiwania nie są już wystarczająco dużo. U nas nic się lista ze Instant World Booking zapłacić. Następnie opracowuje i utrzymuje kampanię reklamową Google pay-per-click dla nieruchomości, która będzie kosztować setki dolarów, aby utrzymać samodzielnie.
11.Booking Engine dla WWW - idealnym rozwiązaniem dla natychmiastowe zwiększenie ROI, wyposażony wiodącą technologię i Niski koszt rezerwacji na swojej stronie internetowej. Skorzystaj z najniższej stawki prowizji w branży o 1,9% podczas korzystania z naszych opcjonalnych rezerwacje online dla swojej stronie.
12.Gwarancja najlepszej Economics - Jeśli obecnie korzystać z usług innego dostawcy usług do hotelu, prosimy o kontakt z Instant World Booking. Gwarantujemy, że możemy zaoferować taką samą lub lepszą obsługę lepszych ekonomii. Wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami i zapytać.  Skontaktuj się z nami
13.Online Marketing strategii bezpłatne konsultacje - Chcesz zwiększyć zyski o co najmniej 20%? Możemy pomóc opracować właściwą strategię. Starannie realizowana strategia może być tanie, ale wysokiej udarności. Jeśli jesteś nowy w naszym serwisie, możesz umówić się na bezpłatną konsultację telefoniczną, aby pomóc opracować odpowiednią strategię marketingową online. Zadzwoń już dziś lub wysłać wiadomość e-mail, aby zaplanować swoją bezpłatną konsultację.  Skontaktuj się z nami

Dodaj swój hotel dzisiaj

Zacznij korzystać z bezpłatnej reklamy dla Twojego hotelu (nie płacisz nam nic) i rozpocząć zwiększenie rezerwacje i zyski z wiodących niskich kosztów dla serwisu internetowego marketingu hotelowego.

Programy partnerskieProgramy partnerskie

Programy partnerskie - Pracuj z nami

Jeśli jesteś właścicielem lub obsługiwać każdy rodzaj strony internetowej, możesz zostać partnerem Instant World Booking. Nasze programy partnerskie pozwalają zarobić dodatkowe pieniądze dzięki swojej stronie zarabianie ruch.

Oferujemy niesamowity wybór programów partnerskich do wyboru. Jeszcze lepiej, Instant World Booking oferuje tylko programy partnerskie, które nie wymagają rejestracji. To prawda, nie czekając na wiadomości e-mail i hasła z międzynarodowych ośrodków wsparcia. Oraz, jeśli chodzi o prostotę, nasze programy mogą być realizowane w czasie poniżej 10 minut. Sprawdź nasze demo programu partnerskiego i wybrać metodę, która jest właśnie dla Ciebie.  Rodzaje Programy partnerskie

Programy partnerskie hotele

Popularną formą programu partnerskiego jest niestandardowy system rezerwacji za swój hotel, hostel lub B & B www. W przypadku korzystania z naszego internetowego rezerwacji usługi, można skorzystać z naszej wysoce zindywidualizowane silnika rezerwacji. Pozwala to uchwycić bezpieczne, potwierdzonych rezerwacji bezpośrednio na własnej stronie internetowej. Można nawet użyć go akceptować karty kredytowe z gości. Instant World Booking oferuje najniższe koszty dostępny wszędzie za tę usługę.  Mechanizm rezerwacji witryny internetowej, hostelowej lub B & B

Programy partnerskie dla katalogów hotelu

Jeśli chcesz wyposażone w katalogu hoteli na swojej stronie internetowej lub już jeden, dodać natychmiastowy możliwości rezerwacji z Instant World Booking. Może chcesz stworzyć nową stronę internetową, a chcą mieć możliwość rezerwacji podróży poprzez dodanie katalogu zdjęcie. Możesz skorzystać z naszego spisu właściwości opublikować zrobienia rezerwacji na stronie internetowej. Instant World Booking oferuje rozwiązanie białe etykiety na dodanie indeksu hotelu i rezerwacji hotelu bezpośrednio na stronie internetowej. Możemy wprowadzić tę funkcję do was z zaskakująco proste rozwiązanie, a na zero kosztów.

Jeśli masz już katalogu Kwatery, zasadnicza możliwość zaoferować rezerwacje on-line bezpośrednio z witryny internetowej jest skutecznym sposobem, aby zwiększyć swoje usługi online, rosną dochody. Nawet jeśli już oferować pewne metody dokonywania rezerwacji na swojej stronie internetowej, dodając dodatkowe kanały za rezerwację może znacznie zwiększyć wartość swojej stronie. Instant World Booking może zrealizować tę wartość dla was poprzez dodanie kanału rezerwacji.

Dowiedz się więcej o naszych programów partnerskich, zobacz demo i zacząć w ciągu kilku minut.  Pierwsze kroki z Programy partnerskie

Programy partnerskie dla firm usługowych podróży

Jeśli jesteś pracownikiem biura podróży, sprzedają wycieczki lub czynności, mają stronę internetową podróży, lub wykonać dowolny rodzaj doradztwa podróży, możemy założyć indywidualny program partnerski dla Ciebie. Zawsze są inne sposoby na zarabianie ruchu Twoja strona otrzyma. Dostosowany program partnerski może być doskonałym sposobem zarówno zwiększyć ruch i internet zyski. Proszę skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się, co indywidualny program partnerski system rezerwacji lub może osiągnąć na swojej stronie internetowej.  Skontaktuj się z nami

Programy partnerskie dla każdego,

Praktycznie każdy z witryny internetowej można zarabiać pieniądze z naszego programu partnerskiego. Oferujemy unikalną nową formę programu partnerskiego o nazwie nasz Auto-Partner Program. Nazywa się to, bo to jest tak proste, praktycznie każdy, bez doświadczenia w programowaniu można wdrożyć go na swojej stronie internetowej. Brak rejestracje lub formy użytkowe do wypełnienia. Wszystko, co musisz zrobić, to skopiować jakiś prosty kod, który możemy dostarczyć na swojej stronie, dodaj swój adres e-mail, a skończysz. Kod umieszcza atrakcyjny i dyskretny link na swojej stronie internetowej. Gdy ktoś kliknie na link do korzystania z naszych usług rezerwacji podróży, można zarobić prowizję.

Aby szybko skonfigurować linki na swojej stronie do naszego Programu Partnerskiego Auto-patrz:

Link do nas
Więcej informacji na temat naszego Programu Partnerskiego Auto

Rezerwacja silniki na swojej stronieMechanizm rezerwacji witryny internetowej, hostelowej lub B & B - pracy z Pilgrim Reservations

Wybierz lepszy system rezerwacji dla hotelu, hostelu lub bed & strona śniadanie

Instant World Booking oferuje możliwość zrobienia rezerwacji z większą personalizację na swojej stronie, elastyczności z depozytów klientów i łatwiejszej konfiguracji. Co najważniejsze, jest to tańsze niż jakikolwiek system rezerwacji można znaleźć w hotelu. Będziemy nawet zainstalować go dla Ciebie bez żadnych kosztów. Proszę sprawdzić inne systemy rezerwacji na swojej stronie internetowej, a następnie porównać z Instant World Booking.

Tylko Instant World Booking oferuje gwarancji najlepszej ekonomii. Jeśli rozważasz inną usługę o podobnych cechach, daj nam znać. Gwarantujemy, że podamy tego samego (i zwykle lepsze) usługi po niższej cenie. Dlaczego nie zwiększyć marżę zysku dzisiaj?

Dowiedz się więcej o silnikach Hotel Rezerwacja i zobacz demo

Już mają możliwość zrobienia rezerwacji dla hotelu B & B lub stronie hostel?

Zapytaj teraz o naszych specjalnych zniżek po przełączeniu Dziś od konkurencyjnego operatora.  Skontaktuj się z nami

Dlaczego Instant World Booking lepszym wyborem dla formularza rezerwacji?

W pełni zintegrowany, więcej funkcji, niższe koszty, wielojęzyczne, multi-waluty, itp ... Zobacz powyższy link, aby uzyskać pełną listę funkcji i korzyści oferowanych jedynie przez Instant World Booking. Ponadto, sprawdź prezentacje, które pokazują dokładnie, w jaki sposób system rezerwacji będzie działać na swojej stronie.  Podobnie jak innych naszych partnerów hotelowych, jeśli szukasz sposobów na zwiększenie ROI (zwrot z inwestycji), nasz silnik rezerwacja może dać natychmiastowy wzrost marży zysku.

Wybierz Instant World Booking nie tylko w celu zwiększenia zysków, ale także zwiększenie funkcjonalności witryny. Zobacz nasze demo, a następnie skontaktować się z nami, aby zacząć. Spróbuj bez zobowiązań i bez kosztów instalacyjnych.  Do hotelu, nie ma lepszego rozwiązania rezerwacja.

Zarządzanie kanałamiZarządzanie kanałami - pracy z Pilgrim Reservations

Więc, co jest zarządzanie kanałami? Możesz zarządzać kalendarzem tylko raz, ale zapełnić kilka stron rezerwacyjnych jednocześnie. Teraz IWB i oferują MyAllocator połączenia do ponad 150 stron, plus GDS, dla jednej niskiej cenie. Zaletą jest niesamowita oszczędność czasu i wygoda. można wyeliminować wiele godzin pracy w każdym tygodniu, zarządzanie kalendarzami na wielu stronach internetowych.

IWB współpracuje z MyAllocator od lat, oferując jeden z najlepszych rozwiązań do zarządzania kanałami i zarządzania nieruchomościami. Dzięki unikalnej współpracy, istnieją korzyści dostępne tylko właściwości, które stają się członkami MyAllocator z IWB interfejsu. W rzeczywistości, te korzyści są unikalne IWB użytkowników.

Korzyści z używania MyAllocator z IWB:
  • Free Trial. Następnie, począwszy od ceny tylko 25 $ miesięcznie.
  • Użyj IWB kalendarz za darmo. Wielu użytkowników zgadzają się, że nasz interfejs Kalendarz jest najbardziej intuicyjny i zaawansowanych do zarządzania swoją dostępność. To nic nie kosztuje, a podobne funkcje są dostępne tylko w cenie od innych dostawców.
  • Instant World Booking jest jedyną usługą połączony MyAllocator który oferuje zarówno stronę rezerwacji (dystrybucji) oraz system zarządzania nieruchomościami.
  • IWB daje dostęp do pełnego interfejsu MyAllocator. To wszystko jest dostępne w interfejsie IWB, i nie ma potrzeby, aby zalogować się na 2 systemach jednocześnie.
  • Wszystkie twoje zastrzeżenia od wszystkich kanałów pojawi się na jednym zintegrowanym liście rezerwacji. To samo narzędzie skuteczne zastrzeżenie jesteś już przyzwyczajony do na IWB interfejsu.
Więcej informacji na temat zarządzania kanałami hotelu

Otrzymasz doskonałą integrację pomiędzy witryny Booking Engine i wszystkich kanałów. Użyj IWB za Booking Engine na swojej stronie internetowej, a nie martwić się o synchronizację kalendarza z zewnętrznymi portalach rezerwacji. Nasz Booking Engine jest zaawansowanym rozwiązaniem, które zwiększą rezerwacji jakości obsługi klienta.  Skontaktuj się z nami

Link do nasLink do nas na Pilgrim Reservations

Masz stronę internetową? Link do nas

Jeśli masz stronę internetową, wiesz już, że pozyskanie jakościowych linków jest kluczem do sukcesu w wyszukiwarkach. Tak, trzeba linki i musimy również linki. Jeżeli jesteś hotelu, korzystać z naszych usług, reklamować na naszej stronie, przyczyniają się do naszego serwisu lub podróżować z nami, warto dodać link na swojej stronie internetowej, aby PilgrimReservations.com. Może po prostu tak jak my. Dodaj link i pokazać swoje wsparcie. Będziemy bardzo wdzięczni.

Tworzenie linków do stron nigdy nie było łatwiejsze. Sprawdź nasze niestandardowych formatów linków i banerów. Dodaj link do swojej strony internetowej w ciągu kilku minut. Nawet personalizacji głębokie linki do konkretnych stron na naszej stronie internetowej:

Tworzenie własnych linków na swojej stronie internetowej

Jak zarabiać pieniądze z linkami

Konwersja zwykłych linków na swojej stronie w odnośniki zarobkowej. Zobacz stronę wyżej więcej o tym, jak zmienić swoje zwykłe linki do linków partnerskich, które mają potencjał do zarabiania pieniędzy. Nasz program partnerski Auto pozwala dodać swój adres e-mail do zwykłego łącza. Następnie zarobić 25% prowizji od klientów jakichkolwiek wysyłanych do nas. To proste, i nie istnieją żadne rejestracje. Wystarczy utworzyć linki, dodaj swój adres e-mail, a skończysz.

Sieci hotelowe (grup)Sieci hotelowe (grup)

Sieci hotelowe (grup) - Pracuj z nami

Jeśli prowadzisz lub reprezentować łańcuch (grupa) hoteli, zdolność do szybkiego zarządzania wszystkimi właściwości ma wysoki priorytet. Rachunki łańcuchowe umożliwić Ci zarządzać wszystkimi nieruchomości hotelowych tylko z jednego konta. Instant World Booking oferuje niezrównaną prędkość i wydajność, nawet jeśli masz tylko kilka hoteli. Przeglądać i zarządzać wszystkimi hotele z jednego interfejsu.

Zacznij korzystać z sieci hoteli (Group) Konto

Zamówienie Silniki sieci hotelowe

Innym doskonałym sposobem, grupa może pracować z Instant World Booking jest użycie naszej rezerwacji Engine dla swoich serwisów hotelowych. Nasz system rezerwacji oferuje zaawansowane funkcje i integracji, a także niski koszt, który jest gwarantowany, aby pokonać każdą usługę konkurencyjną. Z Instant World Booking, można dostać się w serwisach hotelowych skonfigurować nasze rezerwacje on-line w ciągu 24 godzin. To nie ma znaczenia, jeśli masz tylko kilka hoteli, czyli ponad sto. Możemy ustawić cię z lepszym rezerwacji roztworze przy niższych kosztach w ciągu zaledwie dni.  Skontaktuj się z nami

Biura podróżyFirmy usługowe podróży na Pilgrim Reservations

Biura podróży i firmy Travel Service - Pracuj z nami

Sprzedajemy nasze hotele dla swoich klientów, a otrzymasz prowizję. Nie trzeba na stronie internetowej. Wystarczy skorzystać z linków zapewniamy zarezerwować zakwaterowanie dla swoich klientów. Lub przesłać linki do swoich klientów. Można je zamówić bezpośrednio na naszej stronie. Śledzimy każdą rezerwację i wysłać Ci 25% prowizji rezerwacji generowanych. Wszystko, czego potrzebujemy, aby śledzić aktywność jest Twój adres e-mail. To łatwe.

Sprzedają hoteli z śledzenia linków

PilgrimReservations Spinki do mankietów:    Pilgrim Reservations Strona główna  |   Wsparcie  |   Zaproponuj hotel  |   Wyszukaj hotele  |   Opinie hoteli  |   Napisać recenzję  |   Gość Zaloguj się  |   Zapisz się do newslettera  |   Anuluj subskrypcję   |  Dołącz do nas na Facebooku   |  Dołącz do nas w Google+   |  Śledź nas na Twitterze   |  Śledź nas na YouTube   |  Obserwuj nas na Instagramie
Korzystanie z naszych usług:    Warunki i prawne  |   ochrona i prywatność  |   Jak to działa  |   Prześlij swoje Hotel  |   Pracuj z nami  |   Mechanizm rezerwacji   |   Zarządzanie kanałami   |   Programy partnerskie   |   Link do nas   |   System zarządzania nieruchomościami   |   Kanały XML
Instant World Booking Światowy:    Hotele - Rezerwacje  |   Schroniska - Rezerwacje  |   Bed & breakfasts - Rezerwacje